Firemné jazykové kurzy

Firemné jazykové kurzy

                                                                                        

Efektívne a podľa Vašich predstáv.

Našim cieľom je maximálne individuálne prispôsobenie sa potrebám a cieľom  Vašej firmy a našim profesionálnym prístupom vytvoriť efektívny jazykový program, ktorý prinesie úspech Vašej spoločnosti na súčasnom trhu práce.

 

Vstupný audit.

Na začiatku firemného jazykového kurzu je hĺbkový rozhovor o predstavách a požiadavkách na firemný jazykový kurz. Určuje sa čas, intenzita a priestory pre firemný jazykový kurz. Zhŕňajú sa požiadavky na lektora. Po dohodnutí všetkých požiadaviek Vám potom ponúkneme vstupný audit, ktorým analyzujeme doterajšie znalosti účastníkov firemného jazykového kurzu. Za takýto audit Vaša spoločnosť neplatí žiadne poplatky a je zdarma.

 

Kontrola a priebeh firemných jazykových kurzov

Pokiaľ si želáte môže sa počas celého priebehu firemného jazykového kurzu uskutočňovať priebežná kontrola – vedomostné testy, ktoré starostlivo monitorujeme a o výsledkoch informujeme pracovníkov, ktorí majú priebeh firemného jazykového kurzu na starosti alebo Vás ako riaditeľa spoločnosti.

 

Jazykové vzdelávanie prebieha v rovine získania všeobecných komunikačných schopností v cudzích jazykoch, ale aj v podobe špecifického jazykového vzdelávania určeného pre vybrané cieľové (profesijné) skupiny.

 

Cena záleží od počtu ľudí v skupine, náročnosti a požiadaviek na jazykový kurz.